Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як у Миргороді працює проект “Відкрите місто”

З липня 2014 року у Миргороді за підтримки благодійної організації Фонд «Східна Європа» діє проект “Відкрите місто”. Його мета – зробити місто кращим. На сьогодні така програма працює у 15-ти містах України. Інтерактивна платформа створена для взаємодії та вирішення актуальних громадських проблем. Долучайтесь, інформуйте про проблеми та допоможіть зробити наше місто кращим!, – повідомили в Миргородській міській раді.
Суть проекту “Відкрите місто” полягає в тому, що на офіційному сайті органу місцевого самоврядування діє інтерактивна платформа, через яку громадяни повідомляють владу про наболіле і відслідковують  Інструментарій платформи дозволяє описати проблему, відмітити її на карті та сформувати електронне повідомлення. Віртуальний майданчик передбачає можливість перевірити, в якому статусі знаходиться запит: прийнятий до розгляду, вирішений чи не вирішений (з позначенням причини).
Із липня 2014 року активними користувачами платформи стали 72 дописувачі. За період дії проекту вдалося вирішити 35 проблем, ще близько десяти перенесені на наступний рік. Їх не вдалося вирішити через брак фінансування. Найчастіше мешканці у своїх повідомленнях порушують питання, пов’язані зі станом доріг, обслуговуванням прибудинкових територій, ремонтом освітлення вулиць, під’їздів, ремонтом дитячих майданчиків і вивозом сміття.

Перейти до вмісту