Ви тут:

Як гадячани допомагають бійцям у зоні АТО

Лютенський осередок ГО «Гадяцька народна рада» і волонтери села, підтримуючи воїнів, які знаходяться в зоні АТО, продовжують збирати кошти, теплі речі, продукти харчування. Жителі села, відгукнувшись на заклик волонтерів, принесли білу тканину, а члени народної ради виготовили маскувальну сітку розміром 6х7м. Її передали односельцю на один із блок-постів у зону АТО, пише bazarmedia.info.

Напередодні Різдвяних свят члени Народної ради відвідали воїнів, які приїхали у короткострокову відпустку. Це захисники Віталій Луценко, Олександр Кононенко, Сергій Юрченко, Петро Синенко, Микола Мищенко, Віктор Солодовник, Сергій Іванов, Віталій Рубан, Микола Сніжко. Їм вручили солодкі подарунки, а також теплі шкарпетки та білизну. Усі односельці бажали хлопцям здоров’я і щасливого повернення додому.

Підтримуючи ініціативу членів ГО «Гадяцька народна рада» і волонтерів села, учні 5–10 класів та педагоги Лютенської школи виготовили маскувальну сітку розміром 6х10м і також передали земляку, який перебуває в зоні АТО.

Волонтери села продовжують збирати гроші і матеріали для пошиття маскувальних халатів. Воїни-земляки дякують усім учням і педагогічному колективу школи, які взяли участь у цій патріотичній акції.  

Перейти до вмісту