Ви тут:

Ворона зустрівся з українськими політиками

Учора голова Полтавської обласної ради Петро Ворона зустрівся з головою Європейської партії України Миколою Катеринчуком, політиком і бізнесменом Євгенієм Червоненком, народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Андрієм Лопушанським. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У ході зустрічі обговорили питання діяльності нафтогазового комплексу Полтавської області, користування надрами, фінансової участі видобувних підприємств у розвитку соціальної інфраструктури територій.

Гостей поінформували про партнерську співпрацю органів влади Полтавщини з суб’єктами видобування вуглеводнів, механізм погодження обласною радою надання спеціальних дозволів на видобуток корисних копалин.

Петро Ворона підкреслив необхідність внесення змін до законодавства України щодо спрямування 10 відсотків від рентних платежів до місцевих бюджетів.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, директор Департаменту з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Ігор Піддубний, начальник управління з питань нафтогазового комплексу та промисловості Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Костянтин Батека.

Перейти до вмісту