Ви тут:

УМВС Полтавщини звертаються до голів РДА, керівників підриємств та організацій

З метою максимального забезпечення безпеки громадян, охорони територій та майна підприємств, установ, організацій усіх форм власності і суб’єктів підприємницької діяльності від злочинних посягань, рекомендуємо відповідним службовим особам і представникам приватного бізнесу встановити камери відеоспостереження з високою чіткістю зображення та архівуванням даних на тривалий термін. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Окремо звертаємось до голів райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування Полтавщини позитивно розглянути питання забезпечення функціонування систем відеоспостереження на місцях та максимально сприяти його вирішенню.

Обраний підхід сприятиме підвищенню якості патрулювання нарядів міліції і дозволить своєчасно та оперативно реагувати на події, виявляти та затримувати порушників правопорядку. Рекомендовані заходи носять превентивний характер, відповідають вимогам соціально-політичної обстановки в країні та націлені на максимальний захист громадян від протиправних посягань.

Дякуємо за розуміння і нагадуємо, що в міліції цілодобово працюють ГАРЯЧІ ЛІНІЇ: (0532) 51-77-57 та 56- 22- 33.

Перейти до вмісту