Ви тут:

У Полтаві за недбале ставлення до дітей горе-матір можуть позбавити батьківських прав


З кінця 2013 року і по сьогоднішній день родина перебуває на обліку в Полтавському районному центрі соціальних служб Полтавської РДА як сім’я, яка опинилися в складних життєвих умовах. Діти виховуються у жахливій антисанітарії: відсутній чистий одяг, спідня білизна брудна, місце для навчання знаходиться там де приймають їжу. Діти часто залишаються бездоглядними та голодними. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

«Неодноразові зауваження матері не давали позитивного результату, – говорить Артем Шарай, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей полтавського РВ. – У листопаді 2014 року жінку вже було притягнуто до відповідальності за ч. 1 статті 184 КУпАП (Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей). Але жінка висновків так і не зробила».

Так, нещодавно родину знову перевірили працівники СКМСД Полтавського РВ, служба у справах дітей та медики.

За результатами перевірки молодшу 5-річну дівчинку було вирішено помістити до медичного закладу у зв’язку з високою температурою та відсутністю необхідних ліків у матері.

8-річного хлопчика було повернуто до навчання, до якого він не приступив після зимових канікул.

Жінку ж знову було притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч. 2 ст. 184 КУпАП (ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення).

Перейти до вмісту