Ви тут:

У Полтаві пройде акції «Крапля допомоги» зі здачі донорської крові

«Обласний молодіжний центр» ініціює провести інформаційну роботу «Крапля допомоги», щоб нагадати про важливість здачі крові для донорства. Враховуючи ситуацію яка відбувається в країні необхідна допомога і громадська позиція кожного українця

Перш за все цією акцією ми хочемо звернути увагу населення до необхідності усвідомити важливість кожного з нас у подіях, які відбуваються сьогодні, навіть не будучи на передовій. Ми хочемо допомогти подолати страх, лінь, або просто байдужість. Саме тому громадські, волонтерські, політичні організації, а також бійці, які повернулися зі Сходу, об’єдналися для досягнення загальної мети”, – зазначили організатори акції.

Самі працівники Обласного молодіжного центру разом із громадськими активістами планують прийняти учать у здачі донорської крові 4.02.2015 о 9:00 р за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 23 (Полтавська обласна станція переливання крові працює з 8.00 – 13.00 години).

Організатори акції закликають полтавців долучитися до збору крові і нагадують про основні вимоги.

Перед тим як здавати кров ознайомтесь, будь ласка, із правилами.

Більшість людей можуть здавати кров, якщо вони:

– Почувають себе добре і хочуть допомогти.

– Не мають протипоказань до донорства.

– У віці від 18 до 60 років.

– Вагою від 65 кг

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті omc.org.ua та сторінках соціальних мереж Обласного молодіжного центру (вконтакте, фейсбук)

Перейти до вмісту