Ви тут:

У Полтаві міліція і громадськість обговорили спільні маршрути патрулювання вулиць

Зустріч працівників Октябрського райвідділу міліції з членами громадських формувань «Козацька дружина», «Міська спецдружина» та «Явір» відбулася на базі Октябрського райвиконкому міста Полтава. Присутні підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили основні завдання на поточний. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Перед присутніми виступив старший інспектор сектору ДІМ Управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області Павло Педун. Він поінформував, що наразі актуальним у роботі міліції залишається патрулювання вулиць спільно з членами громадського формування.

«На сьогоднішній день Октябрський райвідділ міліції співпрацює з чотирма громадськими формуваннями. Їхня допомога для нас є вкрай важливою, – розповів Павло Васильович, -громадяни заступають на спільне патрулювання з дільничними щодня з 18 до 21 годинивечора. Вони патрулюють вулиці в мікрорайоні Алмазний, Мотель, Огнівка, Боженка, Центр.Завдяки такій спільній роботі нам вдається профілактувати вуличну злочинність, тим самимуберегти полтавців від злочинних посягань та зробити наше місто безпечним і затишним».

При обговоренні нагальних питань дільничні та громадськість визначили основні маршрутипатрулювання вулиць і домовилися про подальшу співпрацю.

Перейти до вмісту