Ви тут:

У Лубнах організували турнір із міні-футболу на Кубок імені Василя Симоненка

Гра на кубок Симоненка

За ініціятиви Полтавської обласної, Лубенської міської організацій ВО “Свобода” та Полтавської обласної молодіжної громадської організації “Сокіл” відбувся футбольний турнір на Кубок імені Василя Симоненка. Захід присвятили 80-літтю незламного духом земляка – поета, журналіста, шестидесятника.

Як повідомили в прес-службі Полтавської обласної організації ВО “Свобода”Футбольний турнір свободівці організували на полі Лубенської загальноосвітньої школи №1. Традиційно захід розпочався з виконання присутніми державного славня. Далі членкиня молодіжної громадської організації “Сокіл” Аліна Брижаха зачитала вірші Василя Симоненка.  

Участь в турнірі взяли 7 команд: «Кснятин» (с. Снітин), «Колос» (с. Тарандинці), «Зеніт» (с. Калайдинці), «Олімпія» (с. Вовчик), «Лубнигаз» (м. Лубни), «Комсомолець» (м. Лубни), «Сервіс-Агро» (м. Лубни). Тривали змагання понад 6 годин. У матчі за 3 місце зійшлися команди «Колос» і «Сервіс-Агро». Гра закінчилася з рахунком 0:1. Відповідно «Сервіс-Агро» отримала бронзу турніру. У фіналі зустрілись команди «Комсомолець» і «Лубнигаз». Після запеклої боротьби другу сходинку виборола команда «Лубнигаз», а золото турніру дісталося «Комсомольцю».

Однак баталії відбувалися не тільки на футбольному полі.  Підтримати свої улюблені команди прийшло чимало глядачів та фанів.

Переможців турніру нагородили смачними призами, грамотами та кубками. Також до нагородження долучився голова Лубенської міської організація «Просвіта» Олександр Печора, який подарував команді-переможниці та команді з Тарандинець, батьківщини поета, книги-збірники про творчість Василя Симоненка.

«Свобода» завжди виступала за здоровий спосіб життя. Адже це гарантує нам успішне майбутнє зі здоровою, розумною, вихованою українською молоддю. Сьогодні ми вирішили організувати подвійне свято: і вшанувати нашого славного земляка, і популяризувати здоровий спосіб життя. Симоненко об’єднує нас всіх творчістю, життєвою позицією та стійкістю. Закликаємо кожного українця нести його геніяльне гостре глибоке та ліричне слово у маси, вивчати життєвий шлях. Творчість Симоненка – бездонна криниця цілющої води, яка додає сили, терпіння та наснаги для подальших дій на благо України», – зазначив у своїй промові організатор турніру, заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Микола Біляєв.

Футбольний турнір

Перейти до вмісту