Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці готуються до проведення четвертої хвилі мобілізації

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Віктора Калашника відбулася нарада, де розглядалися організаційно-підготовчі питання проведення 4-ої хвилі мобілізації в місті Кременчуці. До участі в заході були залучені міський військовий комісар, представники військових частин і підрозділів міста, громадських формувань і волонтерських організацій, правоохоронних органів і силових структур, керівники районних рад, а також спеціалісти структурних підрозділів органів місцевого самоврядування. Перед усіма присутніми Віктор Калашник окреслив завдання, що на державному рівні висуваються  до мобілізаційного  процесу. Він наголосив, що від представників  усіх відомств,  причетних до його проведення, керівництво країни вимагає обов’язкового урахування помилок, прорахунків і недоліків, які були допущені раніше.  Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Військовий комісар Кременчука Роман Сушко зазначив, що  четверта  хвиля мобілізації розпочнеться з 20 січня. До неї, перш за все, будуть залучатися добровольці,  а також офіцери та військові запасу. Всі вони перед тим, як потрапити ва зону АТО,  обов’язково проходитимуть  підготовку в навчальних центрах. Серед найбільш затребуваних спеціальностей – танкісти, артилеристи, зв`язківці тощо. Вцілому, у Кременчуці у рамках четвертої хвилі мобілізації  до військових частин мають призвати 172 солдата та сержанта, 44 офіцерів запасу та 8 одиниць техніки.

При формуванні мобілізаційних списків керівник міста порадив тісно співпрацювати із центром зайнятості, де на обліку стоять чоловіки, які за всіма критеріями підпадають під теперішній призив. До числа мобілізованих також слід також зачисляти й чоловіків-переселенців зі сходу країни. Віктор Калашник вважає, що висококваліфікованим спеціалістам, які задіяні на підприємствах міста та працюють над військовими замовленнями у тому числі, поки що не слід вручати повісток.

 Щодо фінансової підтримки кременчуцьких військових, то за рахунок бюджетних коштів поточного року вона буде набагато більшою. «Розуміючи ситуацію, що на сьогодні існує в державі, та, незважаючи на спад економіки,  у міському бюджеті -2015 року  будуть передбачені видатки як для надання пільг учасникам АТО та їхнім родинам, а також для вирішення нагальних проблем самих військових підрозділів. Міська влада Кременчука бере на себе зобов’язання в подальшому всі ці допомоги прирівняти до захищених статей бюджету, а значить, зробити їх  обов’язковими до виконання», – підкреслив керівник міста.  

Перейти до вмісту