Ви тут:

Руденко: Коли жінки почали виходити на пенсію пізніше, ми на них не збагатіли

DSC_0011

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій Руденко під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” прокоментував внесення змін народними депутатами до закону про Пенсійне забезпечення щодо встановлення пенсійного віку для жінок – 55 років.

“Коли жінки почали виходити на пенсію пізніше, ми на них не збагатіли. Це не той шлях. Не за рахунок жінок”, – сказав Валерій Руденко та додав, що жінки у цьому випадку не стануть подразником пенсійної катастрофи.

Зокрема, він підтримав сьогоднішнє рішення Верховної ради щодо голосування за Законопроект № 1086 “Про внесення змін до закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо удосконалення пенсійного забезпечення)”

“Це дуже правильна думка. Жінки, при всіх повазі, мають залишатися молодими, хоча і на пенсії”, – сказав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій Руденко.

До речі, у законі йдеться, що до 1 січня 2022 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи.

Зазначається, що у цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

Нагадаємо, в 2011 р. влада України почала процедуру збільшення пенсійного віку для жінок до 60 років, як це передбачено програмою співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Система Orphus Поделиться на fb