Ви тут:

Протягом січня полтавцями перераховано до бюджету понад 4 мільйони гривень військового збору

Як відомо, відповідно до законодавства з 3 серпня 2014 року в Україні тимчасово до 1 січня 2015 року було запроваджено військовий збір. Тобто, починаючи з 3 серпня з доходів фізичних осіб утримувався військовий збір за єдиною ставкою – 1,5% від об’єкта оподаткування.

Проте Законом України від 28.12.2014 року №71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” продовжено дію військового зборудо набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Станом на 21 січня 2015 року на підтримку української армії від платників м. Полтави вже надійшло 4 мільйони 209 тисяч гривень.

Крім того, повідомляємо, що положеннями Закону №71-VIII до об’єктів оподаткування військовим збором включено: доходи, отримані від купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна, оренди; виплати за авторськими договорами; доходи у вигляді процентів, дивідендів, благодійної допомоги, яка підлягає обкладенню податком на доходи; доходи у вигляді спадщини та подарунків, якщо такий дохід включено до бази оподаткування податком на доходи, у тому числі за ставкою 0%.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb