Ви тут:
Освіта Полтавщина 

Полтавці зібралися за круглим столом до Дня Соборності України

У Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. Остроградського пройшов круглий стіл до 56-ї річниці проголошення Акту Злуки УНР І ЗУНР. Учасниками круглого столу стали освітяни, громадськість, історики та політологи.

“День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня 2015 року в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. . Ідея державності та політична думка щодо побудови Української держави стали невід’ємною складовою свідомості українського народу”, – зазначив ректор ПОІППО Віталій Зелюк.

Учасники зібрання осмислили тему соборності України в контексті історичних подій 1917-1921 років. В ході дискусії обмінялися думками щодо пошуку ефективних форм і методів виховання громадянина -патріота України.

Нагадаємо, в приміщенні ПОІППО відкрили посмертну виставку світлин Петра Федоряки, одного з найвідоміших ковалів України, організатора ковальського фестивалю на Полтавщині.

Система Orphus Поделиться на fb