Ви тут:

Полтавські рятувальники розповіли рибалкам як не провалитися під лід

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про загрозливу ситуацію, яка на сьогоднішній день спостерігається на водоймах краю. Через постійну мінливу температуру на річках та озерах утворюється нестійкий крижаний покров, котрий представляє особливу небезпеку для людей, зокрема рибалок і дітей. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Так, з метою попередження виникнення нещасних випадків на воді у зимовий період, 14 січня співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичний рейд по водоймах Полтави.

Під час бесід рятувальники нагадали рибалкам основні правила безпечної поведінки на льоду та розповіли про способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води.

«Зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду, а тому необхідно чітко дотримуватися елементарних правил, які допоможуть уникнути біди, – зауважували співробітники Служби порятунку. – Забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці, вживати до та під час відпочинку на льоду алкогольні напої, робити лунки для риболовлі варто робити на безпечній відстані одне від одного».

При спілкуванні з громадянами, рятувальники з’ясували, що навіть найдосвідченіші рибалки не завжди дотримуються правил безпеки, але після профілактичних бесід запевняли, що будуть суворо дотримуватися їх. 

Також, фахівці Головного управління вручали рибалкам тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду та порадами як допомогти людині, яка опинилася у холодній воді.

Перейти до вмісту