Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники доставлять гуманітарну допомогу на Схід України

Учора полтавські рятувальники завантажили близько 11 тонн гуманітарної допомоги, яку найближчим часом доставлять для мешканців Донбасу. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко та начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко проконтролювали завантаження гуманітарної допомоги.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко, який супроводжував усі гуманітарні вантажі на Схід України зауважив, що Полтавщина загалом вже доставила понад 100 тонн необхідних речей та продуктів у райони, де триває антитерористична операція. 

«Рятувальники Полтавщини 11 раз доставляють гуманітарний вантаж для мешканців Донецької та Луганської областей. Як і в попередні рази ми будемо доставляти продукти харчування довготривалого терміну зберігання: крупи, макаронні вироби, цукор, борошно, м’ясні та рибні консерви, чай та інші. Хочу подякувати аграріям та підприємцям, які незважаючи на складну ситуацію в країні, знаходять можливість допомагати мешканцям Донбасу», – наголосив Роман Кириленко.

Система Orphus Поделиться на fb