Ви тут:

Полтавщини готується до відзначення Дня соборності України та Дня пам’яті героїв Крут

На Полтавщині почали готуватися до відзначеня Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут. Які заходи планують провести говорили сьогодні на нараді у заступника голови – керівника апарату ОДА Романа Чабановського. Він зазначив, що в області ці дні повинні пройти на належному рівні.

Як повідомив в. о. директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Варченко традиційно  22 січня покладуть квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, памятного знаку Симону Петлюрі та Борису Мартосу  в Полтаві.

На будівлях держустанов, підприємств, організацій, фасадах приватних будинків встановлять Державні Прапори. У навчальних закладах області організують чисельні «круглі столи”, конференції, інші тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. Вперше цьгоріч ініціюють до Дня пам’яті героїв Крут провести зустрічі учнівської молоді з воїнами-афганцями та учасниками АТО. У музеях та бібліотеках  планують поновити експозиції присвячені історії та діяльності Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України, провести «круглі столи та інші тематичні заходи: «За свободу, незалежність та державність». На телебаченні та радіо планують провести цикл тематичних передач.

Представники військових комісаріатів проведуть тематичні зустрічі з учнівською та студентською молоддю.

Також, організують виставку архівних документів, на Полтавщині пройдуть сезонні спортивні заходи, присвячені Дню Соборності та Свободи України.

Представники влади звернуться до релігійних організацій з пропозицією провести з нагоди дати молитву за Україну.

Перейти до вмісту