Ви тут:
Полтавщина Споживач 

ПАТ «АвтоКрАЗ» — лідер міжнародного економічного рейтингу «Експортер року – 2014»

cd4f96c55e95e78e94868b367a0ea268_XL

За результатами загальнодержавного міжнародного економічного рейтингу «Імпортер року» та «Експортер року» за 2013-2014 роки у сфері зовнішньоекономічної діяльності, ПАТ «АвтоКрАЗ» займає лідируючі позиції в усіх п’яти номінаціях:

Золото рейтингу (три перших місця) серед підприємств-експортерів в Україні за сумою місць трьох показників зовнішньоекономічної діяльності по УКТЗЕД 940120,  УКТЗЕД 8704, УКТЗЕД 740931, а також золото рейтингу (два треті місця) по УКТЗЕД 851521, УКТЗЕД 721129.

Цей показник є одним з кращих за історію офіційного рейтингування в сфері зовнішньоекономічної діяльності підприємств цієї галузі.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ «АвтоКрАЗ»

Щорічний рейтинг Експортер року в Україні» ґрунтується тільки на фактичних економічних показниках і проводиться під патронатом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати.  Критерії оцінки рейтингу включають суму чотирьох офіційних статистичних даних про підприємство, у тому числі оцінюється загальний обсяг експорту (імпорту), динаміка зростання (порівняння з минулими роками), диверсифікація (кількість товарних позицій) і географія (кількість країн-контрагентів).

Слід зазначити, що «КрАЗ» історично веде активну зовнішньоекономічну діяльність, експортуючи конкурентоспроможну продукцію в понад 50 країн світу. Тож золото найпрестижнішого міжнародного економічного рейтингу  «Експортер року» – заслужена і почесна відзнака трудового колективу підприємства .

img328 copy

Система Orphus Поделиться на fb