Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Отець Лукаш зустрівся з засудженим Божковської виправної колонії

1(1)

Вже другий рік поспіль священнослужитель Лукаш Майдан проводить зустрічі із засудженими Божковської виправної колонії (№16) та Полтавської виправної колонії (№64) управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Під час таких зустрічей настоятель з хочими, яких не так мало, проводить бесіди, лекції, показ фільмів на релігійну тематику.

Як повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області зі слів отця Лукаша засуджені вже почули багато цікавого про витоки нашої релігії. Вони з цікавістю вивчали заповіді Божі, зазирнувши у всі сторінки Святого письма Біблії та з неабияким інтересом слухали Біблійні історії про створення світу, Адама і Єву, Каїна та Авеля, Великий потоп, Долю Йосипа та інші оповіді.

Засуджені чоловіки, що відвідують зустрічі з представником релігійної організації почувають себе у стінах виправної установи вже по-іншому. Поступово проходе злість, ненависть, злоба та багато інших негативних проявів, на зміну яким приходе душевний спокій і надія, що є запорукою думок про побудову нового добропорядного життя.

На початку зустрічей у молитві ми просили Бога Милосерного, щоб допоміг нам зрозуміти зміст Слова Божого, який ми вивчали кожного тижня, читали, роздумували і ділились. Після молитви один з засуджених читав у голос фрагмент Слова Божого зі Старого Завіту, а потім з Нового Завіту. Роздум Божого Слова нам має допомогти зрозуміти, що і сьогодні так само людина може ввійти у зв’язок з Богом. Роздум Слова Божого зі Старого Завіту – це є час перед приходом у світ Ісуса Христа, тому кожного разу на зустрічах із засудженими читаємо Євангелію, яка показує життя Ісуса Христа і Його місію спасіння кожної людини. І це я завжди стараюся підкреслити, особливо в місцях позбавлення волі. Ісус Христос має план життя для кожної людини. І кожна людина може в Ісусі Христі змінити своє життя на краще,- розповідає отець Лукаш.

Завдяки співпраці з настоятелем, засуджені отримують духовне наставництво і збагачення, знайшовши спокій у своєму серці.

Система Orphus Поделиться на fb