Ви тут:

Наказ військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату «Про часткову мобілізацію»

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату

20.01.2015 м. Полтава № 13

                                                                              Про часткову мобілізацію

Згідно Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», затвердженого Законом України від 15 січня 2015 року № 113-VIIІ «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національної безпеці держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1. 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України,

НАКАЗУЮ:

1. Всім офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, що мешкають постійно на території Полтавської області при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх персональних повістках.

2. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу військових комісарів (військовозобов’язані Служби безпеки України – керівників органів, де вони перебувають на військовому обліку, військовозобов’язані Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – керівників відповідних органів управління центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту).

3. Особи, що підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, Головам сільських (селещних) забезпечити явку працівників в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках. За працівниками, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантовано зберігати місця роботи, посади і середній заробіток.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо – будівельної, підйомно – транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.

6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісару або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно Закону України.

7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Б.Є.ПАВЛОВ

Перейти до вмісту