Ви тут:

Над вбивцею, який втік з психлікарні, посилили охорону

Над затриманим вбивцею, який втік з психіатричного диспансеру, наразі посилили охорону. Після проведення необхідних слідчих дій, чоловіка доставили в ту ж псих лікарню, де за рішенням суду він відбував покарання за вбивство.

Як повідомив керівник прес-служби УМВС у Полтавській області Юрій Сулаєв на прес-конференції в УМВС України в Полтавській області затримали чоловіка 14 січня в одному із сіл Харківської області.

“Відразу після його втечі ми розіслали орієнтування всім підрозділам органів внутрішніх справ України та про які за допомогою засобів масової інформації була широко інформована громадськість, працівники УМВС України в Харківській області отримали інформацію про те, що в одному із населених пунктів з’явилась особа, зовні схожа на розшукувану. Перевірка підтвердила правдивість даної інформації”, – сказав Сулаєв.

Зі слів втікача відомо, що добирався він до Харківської області декілька днів пішки. Йшов на батьківщину, в Маріуполь. У даному селі проживав у закинутому будинку, допомагав мешканцям по господарству за гроші або продукти харчування – з цього і жив.

Перейти до вмісту