Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На ремонт кобеляцьких доріг депутати передбачили 316 тис. грн

81862253

При ухваленні бюджету міста Кобеляки на 2015 рік депутати передбачили видатки й на ремонт кобеляцьких доріг. Зокрема, народні обранці затвердили цьогорічний кошторис міської програми утримання і розвитку дорожнього господарства в сумі 316 тисяч гривень. Ці кошти передбачені на виконання робіт з поточного ремонту доріг в місті Кобеляки.

Про це повідомили в Кобеляцькій міській раді.

За пропозицією міського голови Олександра Ісипа, у міжсесійний період депутати мають визначити перелік кобеляцьких доріг, які необхідно поремонтувати першочергово. А на наступній сесії міськради затвердити такий список, аби міськвиконком зміг укласти відповідні договори з дорожніми організаціями та вчасно розпочав ремонтні роботи.

Крім того, очільник міста висловив думку про доцільність збільшити видатки на ремонт та утримання кобеляцьких доріг за рахунок вільного залишку коштів минулого бюджетного року. «Залишається тільки сподіватися на покращення роботи держказначейства і, звісно, на стабільну ситуацію в нашій країні», – резюмував він.

Цьогоріч місто можливо отримає цільову субвенцію із обласного бюджету на капітальний ремонт дороги по вул. Стародніпропетровській. У 2014 році було перекрито новим асфальтобетонним покриттям майже 100 погонних метрів проїзної частини цієї вулиці на загальну суму 115 тисяч гривень.

Нагадаємо, протягом минулого року на ремонт та утримання кобеляцьких доріг Кобеляцька міська рада витратила 595 тис.грн., з яких 234 тис. грн. були надані місту у вигляді цільової субвенції з державного бюджету.

Система Orphus Поделиться на fb