Ви тут:

На Полтавщині затримали автомобіль з газоконденсатом та виявили несанкціоновану врізку в конденсатопровід

Даний факт встановили 5 січня працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області спільно з працівниками служби охорони ГПУ «Полтаванафтогаз» ТОВ «Альфа Щит». Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Як стало відомо в ході відпрацювання території Полтавської області з протидії злочинам у сфері паливно-енергетичного комплексу, близько півночі поблизу села Кротенки Полтавського району правоохоронцями був помічений автомобіль марки «МАЗ-Зерновоз» з транзитними номерами, який виїжджав з лісосмуги.

На вимогу працівників міліції та охорони водій не зупинявся. Було здійснено переслідування вказаного автомобіля та викликано на допомогу екіпаж УДАІУМВС. На автодорозі Полтава-Київ поблизу села Супрунівка, Полтавського району, за допомогою працівників ДАІ, було зупинено даний автомобіль.

Під час перевірки встановлено, що водієм є мешканець міста Полтава, у якого немає жодних документів на вказане авто та вантаж. В ході огляду встановлено, що в кузові автомобіля вмонтована металева ємність об’ємом приблизно 18 куб. м, яка заповнена рідиною, схожою на газовий конденсат.

В ході проведення першочергових слідчо-розшукових заходів працівниками УДСБЕЗ УМВС спільно з працівниками ГПУ «Полтаванафтогаз» поблизу села Сусідки, Полтавського р-ну, на відстані 100 метрів від автомобільної дороги в полі виявлено несанкціоновану врізку в конденсатопровід, від якої в напрямку села Березівка та Кротенки, довжиною приблизно 3 км., прокладено відвід з гідравлічного шлангу, який проходить через поле та ліс. На кінці відводу в лісі виявлено шаровий кран. Поблизу відводу на снігу залишилися відтиски протектору шин, зовні схожі на протектор автомобіляМАЗ та відтиски взуття.

За даним фактом слідчим відділом Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Проводиться досудове розслідування з метою встановлення всіх обставин скоєного та осіб, причетних до злочинної діяльності.

Перейти до вмісту