Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поменшало засуджених та ув’язнених

На Полтавщині поменшало осіб, які утримуються в установах виконання покарань. Також зменшилася чисельність засуджених та осіб, узятих під варту.

Про це повідомив під час брифінгу з журналістами начальник управління Державної пенітенціарної служби у Полтавській області Микола Ісаєв.

Він зауважив, що станом на 01.01.2015 року утримувалось – 3 тис.  318 осіб, що на 1 тис. 692 особи менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Минулоріч утримувалось 5010 осіб

“У першу чергу поменшало засуджених та осіб, узятих під вартуз а рахунок введення в дію нового Кримінального процесуального кодексу України, а також реалізації в установах виконання покарань області Закону України «Про амністію у 2014 році» (зі змінами). Всього, під дію Закону України «Про амністію у 2014 році» в установах виконання покарань області підпало 848 засуджених”, – сказав Ісаєв.

Загалом протягом 2014 року до 1096 засуджених застосувалиумовно-дострокове звільнення від відбування покарання. А за сумлінну поведінку і ставлення до праці, навчання, активну участь у роботі самодіяльних організацій було заохочено 2970 засуджених.

Система Orphus Поделиться на fb