Ви тут:

На Полтавщині неповнолітні намалювали “графіті” на приміському потязі

Нещодавно наряд супроводження одного з приміських електропоїздів затримав трьох молодих бешкетників, які розфарбували вагони потягу, пише grebenka.com.

До працівників патрульної служби міліції лінійного відділу на ст. Гребінка звернувся машиніст приміського потягу сполученням «Прилуки – Гребінка» та повідомив, що під час відстою потягу по ст. Прилуки невідомими були розфарбовані два вагони.

При відпрацюванні вказаного електропоїзда в одному з його вагонів транспортні міліціонери виявили неповнолітніх – двох 16-річних та 17-річного парубків. Хлопці мали при собі 8 балончиків з фарбою, зошит з ескізами малюнків, три пари забруднених фарбою матерчатих рукавичок та насадки до балончиків. На одязі та взутті неповнолітніх також були виявлені сліди від фарби. У вчиненому юнаки повністю зізнались.

Наразі речові докази вилучені. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В діях юнаків вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 194 КК України (умисне знищення чи пошкодження майна). За такі неправомірні дії чинним законодавством передбачене максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Досудове слідство триває.

Загалом протягом минулого року на території обслуговування Управління МВС України на Південній залізниці було зареєстровано 5 фактів вчинення подібних кримінальних правопорушень. На даний час встановлюється причетність цих підлітків до їх скоєння.

Транспортні міліціонери попереджають: залізниця – не місце для дитячих пустощів. Шановні батьки, приділяйте, будь-ласка, належну увагу вихованню ваших дітей. Пояснюйте їм, що вчинення певних дій тягне за собою відповідальність, передбачену Кримінальним кодексом України. А безконтрольне перебування дітей на залізниці може спричинити небезпеку як для їхнього здоров’я та життя, так і для інших людей.

Перейти до вмісту