Ви тут:

На Гадяччині планують мобілізувати 188 військових та 20 одиниць техніки

Під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулася нарада з питань забезпечення проведення четвертої хвилі мобілізації громадян до лав Збройних сил України. У ній взяли участь представники райвійськкомату, правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські голови.

Про це повідомили в Гадяцькій РДА.

На нараді розглянули питання: про аналіз проведення у 2014 році на території району трьох хвиль мобілізації; про проблемні питання, що виникали в ході проведення мобілізації та шляхи їх вирішення; про завдання щодо організації та проведення на території району  у 2015 році чергових хвиль мобілізації; про вимоги чинного законодавства, що регулює питання проведення мобілізаційних заходів в Україні та відповідальність за його невиконання.

Представник райвійськкомату Сергій Ковінько повідомив, що мобілізації підлягають військовозобов’язані особи віком від 20 до 60 років і мають відповідні військові спеціальності. У Гадяцькому районі, згідно доведеного плану, мобілізації підлягають 188 військовозобов’язаних та 20 одиниць техніки. Наразі вручають повістки на проходження медичного огляду.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Валерій Куліш проінформував учасників наради про вимоги чинного законодавства, що регулює питання проведення мобілізаційних заходів в Україні та відповідальність за його невиконання, акцентував увагу на порядку подачі техніки для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства нашої держави.

Під час обговорення питань порядку денного учасники наради активно обговорювали завдання щодо організації проведення на території району у 2015 році чергових хвиль мобілізації.

За результатами наради головою райдержадміністрації Олексієм Матюшенком сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій були дані відповідні доручення.

Система Orphus Поделиться на fb