Ви тут:
Суспільство Україна 

Міграційна служба попереджає про шахраїв

Державна міграційна служба закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення біометричних паспортів за підвищеними тарифами. Про це повідомляє прес-служба ДМС.

“Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон”, – йдеться в повідомленні.

У міграційній службі повідомляють, що із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують “прискорити” оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

“Розцінки на послуги таких посередників коливаються від 1000 гривень і більше. Закінчується це, як правило, у найкращому випадку звичайним оформленням документа у міграційній службі у встановлений законодавством строк, у гіршому – втратою коштів і неотриманням документа”, – зазначили у ДМС.

У відомстві підкреслюють, ані міграційна служба, ані ДП “Документ” не співпрацюють з питань оформлення паспорта для виїзду за кордон з жодними приватними компаніями.

Нагадаємо, Державна міграційна служба з 12 січня розпочала прийом документів для оформлення біометричних документів для виїзду за кордон. За перший день роботи міграційної служби заяви на  біометричні паспорти подали понад 1600 українців.

Першим біометричний паспорт отримав 12 січня президент України Петро Порошенко.

Система Orphus Поделиться на fb