Ви тут:

Лубенська громадська рада завершила свою роботу

3 img_14306 січня відбулося заключне засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, яка припинила свою роботу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 688 „Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996” та відповідних розпоряджень голови Полтавської обласної державної адміністрації та міського голови. Згідно з останньою постановою Кабміну щодо участі громадськості у формуванні державної політики Громадські ради, утворені до 22 лютого 2014 року, припиняють свої повноваження та утворюються ініціативні групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу Громадської ради при органі влади.

Голова Громадської ради при Лубенській міській раді Петро Гузь ознайомив присутніх з порядком денним заключного засідання. Головним питанням, винесеним на розгляд, стало підвищення тарифів на комунальні послуги. Як зазначили учасники зібрання, це наболіле питання для мешканців міста, оскільки підвищення тарифів на водо-, газо- та теплопостачання викликає неабияке занепокоєння лубеців. Детальну інформацію стосовно надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг надав начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Віктор Щербак. Щодо збільшення розмірів тарифів поінформували представники комунальних підприємств міста. За підсумками обговорень, членами Громадської ради прийнято рішення звернутися до вищих державних інстанцій з проханням переглянути тарифи на комунальні послуги.

Петро Гузь прозвітував про суспільно-політичні питання, які виносилися на розгляд Громадської ради й з якими зверталися до органів влади, та про результати цієї роботи.  Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Валерій Даценко подякував голові Громадської ради за роботу на посаді очільника громадськості міста та ознайомив присутніх з розпорядженням міського голови, відповідно до якого утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю громадських організацій для формування нового складу Громадської ради при Лубенській міській раді. Керівником ініціативної групи обрано голову громадської організації ветеранів 25-ї гвардійської мотострілецької дивізії ім. В.І.Чапаєва, депутата Лубенської міської ради Миколу Телегіна.

Склад нової Громадської ради при Лубенській міській раді буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.Членство в громадській раді є індивідуальним, повідомляє Лубенська міська рада.

 Ознайомитися з розпорядженням міського голови від 12.01.2015  № 13р  та повним складом ініціативної групи, переліком та зразками необхідних документів для участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради можна на сайті Лубенської міської ради в рубриці «Громадська рада».

Перейти до вмісту