Ви тут:
Україна 

Керівників “Інтера” викликали на засідання Нацради

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення викличе на найближче засідання керівників телеканалу «Інтер» для розгляду програмної концепції каналу.

Про це написала у Фейсбуці член Нацради Ольга Герасим’юк, повідомляє Укрінформ.

“На перше ж в новому році засідання Нацради ми викликаємо Анну Безлюдну ( “Інтер”). Заслухати іі концепцію новорічних шоу”, – написала Герасим’юк

За її словами на засідання також запрошені представники СБУ, РНБО, голова парламентського Комітету з питань свободи слова, народні депутати, а також громадські активісти, журналісти, представники європейських організацій.

Герасим’юк також поінформувала, що перед новорічними святами моніторинговий центр Нацради отримав завдання поставити на контроль всі ефіри. Результати моніторингу також опрацюють на засіданні Нацради.

Нагадаємо, на телеканалі «Інтер» у новорічну ніч транслювався запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосиф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-грата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України, – Валерії, Олега Газманова, Миколи Баскова.

 
 
Перейти до вмісту