Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Гребінківські депутати прийняли районний бюджет

Депутати районної ради 23 січня зібралися у сесійній залі вперше у 2015 році. І це зрозуміло, адже 2014 рік поставив перед українцями нові вклики, які потребують непростих рішень, пише grebenka.com.

Нові виклики постають перед нами і у 2015 році. Всі пам’ятають, як приймала Верховна Рада новий бюджет на 2015 рік. Там було багато кардинальних змін. Отож і районний бюджет теж відчув ці зміни.

Почалася перша у новому році сесія з хвилини мовчання у зв’язку з трагічною загибеллю у боях за Донецький аеропорт героя-кіборга В’ячеслва Лисенка. Вів сесію заступник голови районної ради В. А. Волошин.

Бюджетні питання доповідала начальник фінуправління РДА Н. Б. Бондаренко, Наталія Борисівна зазначила, що формування показників районного бюджету здійснено на основі змін до Податкового та Бюджетного кодексів та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.

Основним джерелом надходжень районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб (відрахування до районного бюджету з 2015 року становлять 60%).

В цілому районний бюджет становить по доходах – 93743,1 тис. грн., по видатках – 93743, 1 тис. грн.

Згідно Закону про державний бюджет дошкільні та позашкільні навчальні заклади передаються до районного відділу освіти, молоді та спорту, також в район передається фінансування ДЗ “Вузлова лікарня ст. Гребінка”.

Також депутати затвердили цілу низку районних програм, у тому числі програми підтримки ЗМІ, культури, сім’ї, молоді, жінок та дітей, фізичної культури і спорту, туризму, громадських організацій, оздоровлення дітей, вирішили інші питання.

Розглянули на сесії і питання матеріальної допомоги громадянам на лікування та виділили 10 тис. грн. на поховання загиблого героя АТО В’ячеслава Лисенка.

Сесія закінчила свою роботу, але залишилось багато питань у життєдіяльності району, які будуть вирішуватися та уточнюватися на наступних сесіях.

Нагадаємо, що на сесії Гребінківської міської ради, яка відбулася 21 січня 2015 року депутати прийняли бюджет на 2015 рік, який по доходах становить 3 237 500 грн..

Перейти до вмісту