Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голову Карлівської РДА визнали винним у корупції

Учора апеляційний суд Полтавської області залишив без задоволення апеляційну скаргу голови Карлівської районної державної адміністрації, а постанову судді Карлівського районного суду, якою чиновника засуджено до адміністративного стягнення, – без змін. Постанова набула законної сили, є остаточною й оскарженню не підлягає. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

За словами заступника прокурора області Андрія Стойка, адміністративний протокол щодо зазначеного посадовця, який є державним службовцем 3 категорії 7 рангу, був складений працівниками УСБУ України в області за погодженням із прокуратурою, яка взяла участь у судовому розгляді справи. 

«Голова райдержадміністрації, не повідомивши про наявний конфлікт інтересів свого безпосереднього керівника – голову облдержадміністрації, зобов’язав підконтрольний йому відділ освіти поза чергою погасити кредиторську заборгованість фізичній особі – підприємцю, яким посадовець був до призначення на посаду», – зазначив Андрій Стойка. 

Голову Карлівської райдержадміністрації визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення за ст. 172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) КУпАП з накладенням штрафу на суму 170 грн. 

Довідково: відповідно до ст. 172-7 КУпАП під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

Перейти до вмісту