Ви тут:

Головко пообіцяв надати кременчуцьким волонтерам допомогу для поранених в АТО

Сьогодні під час свого офіційного візиту до Кременчука голова Полтавської ОДА Валерій Головко відвідав у госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил кременчуцьку  волонтерку, представника громадської організації «Штаб підтримки армії» Ірину Митрофанову, яка нещодавно повернулася із зони АТО, де, допомагаючи пораненим, отримала  травми. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Валерій Головко подякував Ірині за її мужність і вагому допомогу, яку вона, як волонтер, надає українським військовим, що захищають інтереси України, беручи участь у антиреростичній операції. Він  побажав жінці швидкого одужання та поцікавився, яка допомога їй потрібна. Про те, волонтер, як завжди, просила допомоги не для себе, вона звернулася до голови ОДА з проханням допомогти медикаментами, перев’язувальними матеріалами лікарні Червоноармійська, де лікуються поранені українські воїни.

Губернатор пообіцяв надати необхідну допомогу, він попросив  головного лікаря шпиталю  Миколу Литвиненка відпрацювати з волонтеркою та передати йому  список  ліків та інших необхідних для надання допомоги пораненим матеріалів. 

Перейти до вмісту