Ви тут:

Валерій Головко допоміг закупити автозапчастини для санітарної роти

ротЗа ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка 8 окремій автомобільній санітарній роті, яка наразі перебуває в зоні АТО, закупили запчастини для ремонту автомобілів на суму майже на  140 тис. грн.

Сьогодні зранку  в голови Полтавської  ОДА Валерія Головка відбулася нарада щодо надання гуманітарної допомоги санітарній роті.  Як повідомив командир роти Олег Кучеренко, полтавським санітарам терміново потрібні запчастини на ремонт автомобілів.

“Зараз в АТО знаходиться 41 автомобіль і 86 полтавських санітарів, які вивозять поранених з передової. Зона відповідальності санітарів від с. Піски, до Донецького аеропорту та Маріуполя. Головне наше завдання швидко забрати якомога більше поранених хлопців, надати первинну меддопомогу і виїхати не потрапивши під обстріл терористів”, – сказав Кучеренко

Він зазначив, що заважаючи на те, що техніка постійно перебуває в зоні бойових дій і вивезти автомобілі  “на велику землю” не завжди є можливість, її доводиться ремонтувати на місці. І для цього потрібні запчастини.

Валерій Головко наголосив, що полтавці готові надати допомогу землякам на передовій не лише фінансами, а й направити механіків автотранспортного підприємства ОДА, щоб якомога швидше відремонтувати автомобілі.

Наразі запчастин закупили на 90% і найближчим часом все необхідне відправлять санітарам в зону АТО.

Перейти до вмісту