Ви тут:

Голова Лубенської РДА вказав районним службам на недоліки у роботі з переселенцями

https://i0.wp.com/lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/3_275.jpg?resize=570%2C428

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко зібрав позачергове засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, аби з’ясувати наскільки налагодженою є робота у визначеному напрямку, головним чином забезпечення житлом внутрішніх переселенців, а також рівень медичного забезпечення та влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади й школи.

Про це повідомили в Лубенській РДА.

Очільник району наголосив на тому, що облік тимчасових переселенців ведеться на належному рівні, відпрацьована база даних, яка реально відображає ситуацію. Крім того, у Романа Сидоренка не виникло претензій щодо соціального та медичного забезпечення переселенців, влаштування дітей у навчальні заклади. Однак, на забезпечення житлом переселенців у населених пунктах району голова райдержадміністрації звернув особливу увагу. Попри те, що секретар районного штабу Ірина Харченко зазначила, що переселенці мешкають переважно у родичів чи знайомих, виникло чимало питань, які, на думку Романа Сидоренка, вирішені недостатньо. Передовсім, немає повної інформації щодо пустуючих будинків у селах та їх придатності до проживання. Тож, голова адміністрації дав доручення відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації у стислі терміни зібрати необхідну інформацію.

На сьогодні, на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 339 осіб з числа переселенців, які отримали відповідні довідки з управління.

Перейти до вмісту