Ви тут:

Єврейська община Полтавщина вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Представники єврейської релігійної громади, громадських організацій та влади зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять чоловіків, жінок, старих та дітей, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що були євреями. Організатором заходу виступив полтавська благодійний єврейська організація «Хесед Нефеш».

Вони збираються щороку цього дня, бо  пам’ятають, що за роки війни були вбиті 6 мільйонів євреїв.

“Ми повинні про це пам’ятати і говорити. Головне — не повторити долю тих людей. Всі хто тут зібралися повинні відчути єднання душ. Цьогоріч 27січня припадає на будній день, а нам хотілося, щоб прийшло якомога більше людей, ми проводимо захід в неділю. Серед присутніх є й переселенці зі Сходу, вони також долучилися до нашого заходу. Загалом наша організація опікується близько 80 сім’ями переселенців. ”, – директор сказала «Хесед Нефеш» Світлана Москвітіна.

Учасники зібрання прослухали лекцію та переглянули фільм про Голокост. Також провели поминальну панахиду, де запалили поминальні свічки, померлих вшанували хвилиною мовчання. У залі діяла книжкова виставка присвячена жертвам Голокосту.

Перейти до вмісту