Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Депутати Козельщини прийняли районний бюджет

Нещодавно відбулась позачергова 31-а сесія Козельщинської районної ради шостого скликання. Вів пленарне засідання голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Ганна Міщенко, а також головні розпорядники бюджетних коштів, сільські, селищні голови, керівники установ і організацій району. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Попередньо питання, включені до проекту порядку денного сесії, розглянули на спільному засіданні постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули проект бюджету району, який представив начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Виставний. Після обговорення головний фінансовий документ ухвалили одноголосно. Також прийняли міжбюджетні трансферти до бюджету Козельщинського району.

Непростим, подекуди дискусійним, було питання про подальше фінансування дошкільних навчальних закладів та сільських, селищних будинків культури і клубів. Різні шляхи його вирішення обговорювались очільниками місцевих рад на засіданні Координаційної ради при голові районної ради, на засіданні постійних депутатських комісій. Врешті, керуючись ст. 89 Бюджетного кодексу України, розглянувши звернення сільських та селищних рад району, пропозиції відділів освіти, сім’ї та молоді, культури і туризму райдержадміністрації, депутати ухвалили рішення про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району дошкільних навчальних закладів та установ культури.

Також прийнято кілька рішень, що стосуються управління комунальним майном. Розглянувши звернення однієї з військових частин, задіяних у проведенні антитерористичної операції на Сході України, та пропозиції кременчуцьких волонтерів, депутати вирішили передати в користування військовим непридатні для експлуатації медичні автомобілі, які колись обслуговували сільські дільничні лікарні, а зараз потребують списання. Волонтери їх беруться відновити, обладнати холодильним устаткуванням для організації мобільних пунктів переливання крові.

Система Orphus Поделиться на fb