Ви тут:

Бюро ПАРЄ наділило Савченко міжнародним імунітетом – офіційно

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи більшістю голосів ухвалило рішення про наділення делегата Савченко, яку незаконно заарештували в Росії, міжнародним імунітетом. Про це повідомив один з її захисників Ніколай Полозов. Пише Громадське ТБ

Порушення принципу міжнародного імунітету владою Росії загрожує у відповідь заходами з боку світової спільноти, підкреслив він.

Нагадаємо, що народний депутат від фракції «Батьківщина», член делегації Парламентської асамблеї Ради Європи Надія Савченко звернулася до делегатів ПАРЄ з приводу свого утримання.

«Я винна тільки в тому, що захищала свою Батьківщину, свій український народ, якому давала присягу, та свободу і благополуччя моєї землі», – заявила вона в листі, який оприлюднив адвокат Марк Фейгін.

Вона також нагадала про обставини свого затримання проросійськими сепаратистами і незаконне утримання в російських в’язницях.

«17 червня я була взята в полон проросійськими сепаратистами, в подальшому вони передали мене російським спецслужбам. Я була викрадена з території України, незаконно вивезена в Росію і незаконно утримуюся в російських в’язницях», – написала делегатам ПАРЄ Надія Савченко, яка продовжує голодування.

Перейти до вмісту