Ви тут:

Бійці спецпідрозділу “Полтава” провели тактичні тренування

Зараз, коли у східних районах країни триває «неоголошена війна», органи внутрішніх справ значну увагу приділяють удосконаленню тактичних навиків, необхідних для професійного виконання службових завдань, адекватного реагування на екстремальну ситуацію та захисту людського життя під час бойових дій. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Учора на одному з полігонів міста, бійці батальйону спеціального призначення “Полтава” відпрацювали тактику дій в умовах, наближених до обстановки реального бою. Спецпризначенці невеликими групами відпрацювали низку вправ, зокрема: стрільбу по мішенях з автоматичної вогнепальної зброї і снайперської гвинтівки, тактику наступу та відступу, а також застосування ручних димових та осколкових гранат.

Командир батальйону спецпризначення “Полтава” Юрій Анучін підкреслив:

– Основна мета польових навчань – покращання тактичних навичок. Хоч кількість контактних боїв на сході України зменшилась, хлопці повинні бути готові до виконання безпосередніх функцій на окупованих територіях і злагодженої праці в команді.

Правильно обрана тактика дій та якість виконання поставлених завдань в конкретній ситуації може вплинути на результат всієї операції. Тому керівництво міліції Полтавщини приділяє особливу увагу питанням удосконалення тактичних прийомів, а також матеріально-технічного забезпечення бійців.

Заступник начальника УМВС України в Полтавській області Леонід Бобрицький відзначив:

– На контролі керівництва міліції області перебуває питання забезпечення бійців зброєю, боєприпасами та іншим майном. Особисту подяку хочу висловити громадськості міста Полтави та Полтавської області, українській православній церкві за фактичну допомогу в забезпеченні потреб військовослужбовців.

Перейти до вмісту