Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Активісти ГО«Громадський Майдан Полтавщини» протестували проти тарифів на воду та тепло

тир

У Полтаві мітингують проти підвищення тарифів на воду та тепло. Сьогодні перед стінами полтавської облради зібралися кілька десятків. протестувальників. Активісти ГО «Громадський Майдан Полтавщини» та ті, хто стояв минулоріч на |майдані тримали плакати з гаслами: “Ні драконівським тарифам”.

Протистувальники кажуть, що не можуть сплачувати нинішні тарифи ЖКГ.

Платіжки, які надходять наразі людям в середньому перевищили мінімальну зарплатню. Середньостатистичні люди не можуть за них платити”, – сказав голова керівної ради ГО “народний фронт України” Станіслав Тодоров.

Мітингуючі вимагають також прозорості і відкритості у роботі депутатів, останні, на думку активістів, мають узгоджувати свої рішення з громадою

“Ціни на газ змінюються і ми розуміємо, що повинні зростати й послуги ЖКГ, але це потрібно робити відкрито з залученням громади, щоб обґрунтувати ці всі підвищення. Ще ми хочемо, щоб до складу комісій, які перевірятимуть роботу комунальних підприємств входили представники громади. Ми вже маємо відповідні кандидатури”, – сказав керівник ГО «Громадський Майдан Полтавщини» Олександр Лещенко.

Голова обласної ради Петро Ворона, який вийшов до мітингувальників, пообіцяв, що громада буде брати активну й безпосередню участь у роботі комісії з перевірки комунальних підприємств

“Комісія створена, було засідання, представники громади будуть працювати разом з депутатами й отримають всі матеріали, та інформацію, щоб перевірити тарифи та діяльність підприємств”, – сказав Ворона.

Щодо завищених тарифів зазначив, що треба, щоб держава все таки більше звернула увагу на людей і допомагала їм у цих питаннях. Це не рівень обласних повноважень.

Система Orphus Поделиться на fb