Ви тут:

Жительку Полтавщини привітали зі 100-річним ювілеєм

1494

23 грудня жителька смт.Білики Уляна Ігнатівна Коротка святкувала свій 100-й День народження. У день золотого ювілею до оселі довгожительки завітали голова райдержадміністрації І.К.Терновий, керівник апарату райдержадміністрації Т.В.Шевченко, голова районної ради В.І.Мирошнеченко, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних пслуг) В.М.Кинько, Білицький селищний голова І.В.Чорна, Червоноквітівський сільський голова Л.С.Рибалко.

Як повідомили в Кобеляцькій РДА керівник району урочисто зачитав і передав Уляні Ігнатівні вітальну листівку від виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Олега Пругла та особисто привітав її , побажав міцного здоров’я, радості і добра.

У свою чергу розчулена жінка подякувала поважним гостям за теплі та щирі вітання.

Довідково.  У.І.Коротка народилася в с.Хрести (нині Червона Гусарівка) Балаклійського району на Харкіщині. Була шостою (найстаршою) дитиною в сім’ї. І до сьогодні в рідному селі живе 91-річна сестра Дуся. Наймолодша сестра теж мешкає на Харківщині, а ювілярка 8 років тому переїхала в смт.Білики.

Перейти до вмісту