Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителів Гадяччини попередили про вимкнення електроенергії

У Гадячі відбулась прес-конференція  заступника голови районної державної адміністрації С.М.Бондаренка, голови районної ради В.П.Нікітенка та директора Гадяцької філії «Полтаваобленерго» О.М.Богатого, в якій взяли участь представники місцевих засобів масової інформації: районної газети «Гадяцький  вісник», КП «Інформаційний центр «Регіон», обласного інформаційно-рекламного тижневика «Базар медіа в Україні».

Директор Гадяцької філії «Полтаваобленерго» під час заходу повідомив:

          «У зв’язку  з аварійним відключенням на Запорізькій АЕС блока № З (потужністю :1000 МВт) та, як, наслідок, виникнення дефіциту електричної потужності, з метою  збереження  функціонування енергопостачання України по ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»  –  з 1 по 31 грудня 2014 року вводяться графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) та графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ).

             При реалізації цих графіків обмеження будуть застосовуватися до всіх груп споживачів. Диспетчери підприємства електроенергетики зобов’язані виконати команди чергового диспетчера НЕК «Укренерго» на застосування ГАВ та СГАВ без попередження споживачів, оскільки час на застосування даних графіків надзвичайно обмежений. Термін реалізації ГАВ становить 10:-15 хвилин, СГАВ – 1-3 хвилини. Тривалість відключення споживачів, заведених під ГАВ та СГАВ, визначається часом ліквідації аварійної ситуації, в ОЕС України».

            Отже, причиною  відключення електроенергії є недостатня кількість вугілля на ТЕС, яка пов’язана з військовими діями на Донбасі. Відключення  електроенергії відбувається в аварійному режимі  по всій території України, тобто не передбачений час і тривалість, а це неуможливлює встановити графіки. За попередньою інформацією ремонт  на  Запорізькій АЕС триватиме  до 05.12.2014. Сподіваємося, що після відновлення роботи  АЕС  відключень не буде.

             Просять  з розумінням   поставитися до тимчасових незручностей.  

Гадяцька РДА

Перейти до вмісту