Ви тут:
Полтавщина Споживач 

З 1 січня кобеляччани платитимуть за воду більше

djlf

За рішенням міськвиконкому, прийнятим 4 грудня, з 1 січня 2015 року новий тариф на комунальні послуги з централізованого постачання холодної становитиме 7,34 грн. за 1 куб. м питної води для всіх категорій споживачів.

Про це повідомили прес-службі Кобеляцької міської ради.

За словами бухгалтера Кобеляцького КП «Водоканал» Вікторії Серюгіної, необхідність коригування вартості цієї комунальної послуги пов’язана із ростом цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали та розміру мінімальної заробітної плати. Діючий тариф для населення у розмірі 6,04 грн. та 6,96 грн. для інших споживачів за 1 куб.м води у Кобеляках діє з 1 серпня 2013 року. Відтоді вартість електроенергії, яка споживається глибинними насосами дванадцяти працюючих у місті артсвердловин, здорожчала від 1,2 до 1,5 гривні за 1 кВт/год., бензин та дизпаливо від 13 до 17 гривень за один літр, а розмір мінімальної заробітної плати із 1 147 гривень виріс до 1 218 на сьогодні та ще збільшиться у наступному році.
Таким чином, із січня 2015 року тариф на воду для населення та бюджетних організацій в місті Кобеляки підвищиться на 1,3 грн. (21,5%), а для інших споживачів – 0,38 грн. (5%). Напевно це перший єдиний тариф на послуги водопостачання для всіх категорій споживачів в історії нашого міста.

Офіційне повідомлення адміністрації Кобеляцького КП “Водоканал” про зміну тарифу на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води оприлюднене в розділі “ОГОЛОШЕННЯ” на головній сторінці сайту. 

Перейти до вмісту