Ви тут:

В результаті роботи по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів місцеві бюджети Полтавщини отримали понад 17,2 млн. грн

За повідомленням виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василя Храмова у січні-листопаді поточного року до загального фонду Державного бюджету надходження акцизного податку склали понад 77,7 млн. грн.. До спеціального фонду Державного бюджету за цей же період фактичні надходження акцизного податку склали понад 1,7 млрд. грн. Надходження зі збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за 11 місяців поточного року склали більш ніж 16 млн. грн. Зокрема, в листопаді 2014 року фактичні надходження з акцизного податку до загального фонду Державного бюджету склали – понад 6,3 млн. грн., до спеціального фонду Державного бюджету – понад 170 млн. грн. Надходження зі збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства в листопаді – більш ніж 1,5 млн. грн.

До місцевих бюджетів Полтавщини в січні – листопаді 2014 року забезпечено фактичні надходження в сумі понад 17,2 млн. грн., в тому числі: від ліцензування виробництва та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – більш ніж 2,5 млн. грн.; від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – майже 16,7 млн. грн. Зокрема, в листопаді надходження до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами склали майже 2 млн. грн.

З метою забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів за 11 місяців поточного року було проведено 166 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, за результатами яких виявлено 53 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін та 40 фактів торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін. Фінансові санкції, застосовані за матеріалами перевірок працівників управління, складають понад 3,4 млн. грн. Зокрема в листопаді здійснено 20 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в ході яких встановлено 5 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін. Сума фінансових санкцій, застосованих за матеріалами перевірок працівників ДФС області в листопаді поточного року складає 217,1 тис. грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb