Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Удовіченко передав дітям подарунки від Святого Миколая

Підтримка підростаючого покоління – один із важливих напрямків діяльності громадської організації «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ». На цьому наголошувалося й під час її нещодавньої презентації. Й ось із нагоди дня Святого Миколая активісти організації на чолі з Олександром Удовіченком відвідали низку закладів: Полтавську міську дитячу лікарню, міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячий будинок сімейного типу родини Шкаровських. Малеча отримала не лише подарунки, але й радість та надію на краще. Закладам же Святий Миколай приніс ще й необхідну техніку.

Вихованці Центру соціальної реабілітації з теплотою та щирістю зустрічали гостей, разом із волонтерами вони створили костюмоване новорічне дійство. Оксана Деркач у свою чергу запевнила дітлахів, батьків, працівників, що підтримка від громадської організації буде постійною.

  • Адже для тих, хто опинився в складній життєвій ситуації, це надзвичайно важливо. – Увага до дітей – це турбота про наше майбутнє, – наголосив Олександр Удовіченко в стінах онкогематологічного відділення Полтавської міської лікарні. – На Полтавщині склалися добрі традиції підтримки тих, кому це необхідно. І сьогодні разом зі Святим Миколаєм ми поздоровляємо найменших полтавців і полтавок. Будемо так робити і надалі. Громадська організація «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ» вітає дітей із Новорічними та Різдвяними святами не тільки в обласному центрі, а й у інших містах та селах Полтавщини.

Першими, хто завітав у новостворений у Полтаві дитячий будинок сімейного типу родини Шкаровських із подарунками, були представники громадської організації «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ». Тепло і злагода панують у цій тепер чисельній сімї. 9 пар радісних оченят усміхаються гостям. Батьки, Михайло й Ольга зізнаються, що мріяли про велику родину, хоч мають двоє рідних діток. Усиновивши першу дитину, кількамісячну Маргариту, дізналися, що вона найменша, а ще в неї є шестеро рідних братиків і сестричок. Рішення прийшло одразу. А вже на початку грудня вся рідня зібралася під одним дахом… Благодійники побажали батькам величезного терпіння, а діткам – бути здоровими, дружними та слухняними.

  • І ми будемо дружити з Вами, – зазначила Оксана Деркач, – та допомагатимемо у вашій благородній справі виховання майбутнього покоління.

Такі прояви людяності – це і є новорічне диво, що стає реальністю.

Система Orphus Поделиться на fb