Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відзначили День місцевого самоврядування

???????????????????????????????У Пирятині з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися урочистості. 

День   місцевого  самоврядування, яке відзначається  7 грудня,    можна  вважати   одним   з головних державних свят сучасної України.  Цю дату по праву сприймають   як знакову  віху в  становленні  нашої  Батьківщини. Зі святом привітали голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Валентина Крагель, міський голова Олексій Рябоконь, депутат районної ради Микола Калайтан, Білоцерківський сільський голова Василь Грицай, начальник  відділу  освіти  райдержадміністрації Раїса Андрейщук, головний   лікар   ЦРЛ Олександр Гаркавенко та ветеран місцевого самоврядування Микола Митропан, – повідомили в Пирятинській РДА.

У своїй промові Сергій Пазюк  зазначив:

–  Наша діяльність завжди на виду. Вона відкрита, прозора і спрямована лише на одне – задоволення життєвих потреб мешканців Пирятинщини. 

Переважній більшості самоврядних громад району вдається вирішувати хай і не глобальні, для когось і буденні, проте для людей, які проживають на теренах району, першочергові і невідкладні завдання.

–   Напередодні свята слова подяки адресую депутатському корпусу районної ради, всім посадовим особам місцевого самоврядування, які компетентно вирішують питання життєдіяльності місцевих громад з користю для її членів. Бажаю  миру та злагоди, процвітання та достатку, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення Української державності. Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто та села щасливими і багатими!

У ході заходу кращим депутатам, сільським головам та секретарям вручили грамоти  обласної, районної та міської рад, районної державної адміністрації.

Упродовж свята музичні вітання дарували талановиті аматори району.

Перейти до вмісту