Ви тут:

У Полтавській ОДА аналізували готовність спортивних споруд до роботи взимку

Сьогодні в Полтавські ОДА під головуванням заступника голови- керівника апарату Романа Чабановського провели засідання обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів для роботи в осінньо-зимовий період.

Представники Глобинського, Козельщинського, Кременчуцького та Новосанжарського районів звітували про проведену роботу комісій.

Як зазначив заступник голови Глобинської райдержадміністрації, голова районної комісії

Олександр Шайнога, наразі спортивна та культурна база Глобинського району нараховує:

– 23 футбольні поля; – 2 стадіони на 1500 місць; – 175 спортивних майданчиків; – 33 спортивні зали, площею не менше 162 кв.м; – 1 зал для занять боксом; – 1 зал для занять армспортом та пауерліфтингом; – 1 зал для занять вільною боротьбою; – 1 зал для занять самбо та дзюдо; – 32 клубні заклади; – 35 бібліотек; – 3 музичні школи; – 5 музеїв на громадських засадах.

 “Футбольні поля, на яких проводилась першість Глобинського району з футболу, знаходяться в належному стані. Найкраще цепитання вирішувалось у с. Великі Кринки, селищі.Градизьк, с. Петрівка. У 2014 році на спортивному комплексі с. Пустовійтове встановлено пластикові сидіння для глядачів в кількості 300 одиниць (вартість 9000 тис. Грн.)”, – сказав Шайнога.

За словами виконуючої обов’язки голови Козельщинської райдержадміністрації Ганни Міщенко спортивна база Козельщинського району нараховує: стадіон – 1, площинні спортивні споруди – 88, спортивних залів – 12, приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять -2.

Щодо роботи Новосанжарської районної комісії з контролю за станом спортивних споруд присутніх поінформував завідуючий сектором у справах,сім’ї, молоді та спорту Новосанжарської райдержадміністрації, секретар районної комісії Володимр Литвиненко.

 За його словами спортивна база району нараховує: стадіон ,,Нові Санжари” на 2485 сидячих місць; 88 спортивних майданчиків, з них 2 із штучним покриттям, 18 спортивних залів площею не менше 162 м.кв.; 8 кімнат з тренажерним обладнанням, приміщення для занять боксом та пауерліфтингом районної ДЮСШ.

“З метою проведення поточного ремонту, оновлення площинних спортивних споруд залучено понад 2200 жителів району та використано понад 305,9 тис. грн. ,з них 9,8 тис. грн. – бюджетні. У 2014 році придбано апаратуру для озвучення мототреку на суму понад 12 тис. грн.., встановлено коментаторську будку для відео супроводу матчів Чемпіонату України з мотоболу (2,0 тис. грн..). Проведено ремонт покрівля спортивних залів Великокобелячківської та Малокобелячківської загальноосвітніх шкіл, витрачено 464,788 тис. Грн”, – сказав Литвиненко.

Перейти до вмісту