Ви тут:

У Полтаві проходить турнір юних десантників імені Маргелова

IMG_1039У Полтаві розпочався  турнір юних десантників “Тримайте крок” імені генерала армії Василя Маргелова. Проходитиме він на території полтавського аеродрому, де розташований “Клуб юних десантників “Гвардія” .

Змагання проходять п’ятий рік поспіль. Приїхали  до Полтави  юні військові області, а також  десантники юнацького клубу з  Борисполя.

За словами директора  молодіжної громадської організації “Клуб юних десантників “Гвардія” Вячеслава Кургана, юнаки та дівчата демонструватимуть свої вміння та навички з рукопашного бою, тактичної та стройової  підготовки,  орієнтування, стрільбі.
Також клуб “Гвардія” святкує свою п’яту річницю.
З ювілеєм та початком змагань учасників вітав керівник Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

“Вітаю вас з початком змагань та хочу подякувати за те, що підтримуєте традиції військових. Ви зробили відповідальний крок в своєму житті, та обрали ту стежину, яка досить актуальна сьогодні. Одягнувши військову ви стали прикладом мужності та патріотизму для своїх ровесників”, сказав Марчишинець.

Триватиме турнір кілька днів.

Довідково: Василь Маргелов радянський воєначальник, генерал армії, Командувач повітряно-десантних військ Радянського Союзу (1954–1959, 1961–1979), Герой Радянського Союзу, лауреат Державної премії СРСР, Десантник номер один.
Нагадаємо, влітку юні десантники отримали старий  гелікоптер МІ-2, який став для них тренажером.

Перейти до вмісту