Ви тут:

У Лубнах відзначали Міжнародний день інвалідів

1_361Доля людей з фізичними вадами завжди перебуває в полі зору спеціалістів територіального центру соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації.

Налагоджена співпраця з Лубенським районним осередком громадської організації «Союз інвалідів України» дає змогу спільно опікуватися проблемами і долею цих людей. Обмеження у спілкуванні викликає бажання поділитися своїми проблемами, а тим більше успіхами, об’єднує цих людей в прагненні дружити та частіше зустрічатися. В цьому прагненні їм сприяють активісти районного осередку «Союз інвалідів України» та спеціалісти територіального центру, – повідомили в Лубенській РДА.

3 грудня міжнародна спільнота відзначала Міжнародний день інвалідів. В цей день силами осередку та відділенням соціальної адаптації територіального центру була організована в приміщенні осередку громадської організації зустріч інвалідів, які проживають в населених пунктах Засульської та Войнихівської сільських рад. На зустрічі були обговорені важливі події в їх житті за минулий рік. Особливо цікавим було обговорення регіонального фестивалю художньої самодіяльності «Сузір’я  мрій», переможцями якого стали  Людмила Павлик з с. Войниха та Іван Кривохижа з с. Засулля. Для учасників були організовані цікаві  інтелектуальні ігри. Завершилась зустріч врученням подарунків, солодким столом та святковим чаюванням.

Перейти до вмісту