Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій виховній колонії завітали представники духовенства

IMG_1418

До Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України завітали представники Полтавської місіонерської духовної семінарії Української Православної церкви. У вихідні вихованці колонії радо зустріли членів Фонду «Крімінон-Надія».

Про це повідомили в Прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Для викладачів семінарії начальник виховної колонії Юрій Величко провів екскурсію виховною установою. Ознайомив гостей з умовами проживання, навчання та виховання підлітків. Зацікавили гостей роботи художньо-прикладної творчості, виконані юнаками під час гурткової роботи. Керівництво обох установ обговорили напрямки подальшої співпраці. Присутні домовились про наступну зустріч та проведення сумісних заходів серед колоністів і семінаристів.

У суботу, 6 грудня, вихованці зустрілися з головою Всеукраїнського Фонду «Крімінон-Надія» Надією Некрасовою, співучасниками проекту із зарубіжжя: громадянами США Грегом Діксоном, Світланою Колосовською та громадянкою Швеції Анною-Шарлотою Едман. Захід організували з метою профілактики правопорушень в молодіжному середовищі, розвитку вміння юнаків робити правильний і правомірний вибір в житті. З хлопцями провели заняття «Закон в суспільстві». Розповіли про поняття чесності, моральності і довіри. Презентували повнометражний фільм «Дорога до щастя», де зібралися історії різних людей, яких захлиснув вир життя. На декілька годин хлопці стали ніби-то свідками їх втрат, помилок, сумнівів, неприємностей і перемог. Юнакам продемонстрували короткі, життєві послання: «Дбайте про себе», « Будьте стримані», «Поважайте батьків і допомагайте їм», «Прагніть жити чесно» тощо. Кожний відеоролик став для підлітків яскравим посланням, заснованим на здоровому розумі.

IMG_1430

IMG_1407

Перейти до вмісту