Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначили переможця міського конкурсу “Учитель року – 2015” у номінації “Правознавство”

Протягом листопада-грудня 2014 року у Кременчуці проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У номінації «Правознавство» в конкурсі взяли участь троє вчителів правознавства загальноосвітніх навчальних закладів міста – Коноваленко Любов Петрівна (ЗОШ №12), Артеменко Наталія Анатоліївна (ЗОШ №22) та Полуденко Наталія Германівна (колегіум №25).

Відповідно до умов та порядку проведення конкурсу його учасники презентували власний досвід роботи з використанням веб-ресурсу, виконували завдання з фаху та методики викладання правознавства. 3 грудня 2014 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (директор Яшина Л.В.) відбувся заключний етап міського конкурсу  в номінації «Правознавство», під час якого педагоги продемонстрували свою майстерність в проведенні майстер-класу «Я роблю це так».

Найбільшу кількість балів набрала вчитель загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Коноваленко Любов Петрівна, яка і стала переможцем.

Перейти до вмісту