Ви тут:
Анонс Полтавщина 

У Кременчуці відбудуться урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року сталась одна з найбільших техногенних аварій— аварія на Чорнобильській атомній електростанції.  10 листопада 2006 року Указом Президента України було засновано День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається  14 грудня. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

В цей день в Україні вшановують людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.

Щороку напередодні цього свята кременчуцька міська влада напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зустрічається з  ліквідаторами у  5 міській лікарні, де чорнобильці проходять реабілітацію та отримують належне лікування та необхідні їм медичні послуги. Варто зазначити, що у  Кременчуці, одному із не багатьох міст України,  вдалося не тільки зберегти, а й багато років поспіль утримувати за рахунок міського бюджету відділення реабілітації  учасників ліквідації ЧАЕС. У минулому році було відремонтоване це відділення, щоб ліквідатори лікувалися і оздоровлювалися у належних умовах.

Урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  та  традиційна зустріч  представників влади   з ліквідаторами відбудеться у  5-ій міській лікарні 12 грудня об. 11.00.

Напередодні свята у навчальних закладах Кременчука планують провести класні години „Пам’ятай Чорнобиль”, а також організувати  зустрічі учнівської молоді з особовим складом підрозділів пожежної охорони, співробітниками, ветеранами-пожежниками, учасниками
ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Перейти до вмісту