Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці сформують батальйонно–тактичну групу аеромобільної бригади

У Кременчуці відповідно до директиви начальника Генерального штабу Збройних сил України має бути сформована батальйонно–тактична група  аеромобільної бригади, до штатної структури  якої увійде  тисяча військовослужбовців. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Як вирішити питання щодо розміщення цієї військового частини, створення належних умов для несення служби та побуту її особового  обговорювали у міськвиконкомі за участі першого заступника міського голови Віктора Калашника, секретаря міської ради Василя Івка, представників Генерального штабу Збройних сил України, а також керівництва діючих військових і силових структур міста. Головним завданням, що наразі постає на шляху формування батальйонної групи,  є пошук приміщень для її розташування.

Як зазначив перший заступник міського голови Віктор Калашник, ще декілька десятиліть у Кременчуці було дислоковано  декілька військових частин різних родів військ. Втім, через курс на скорочення, взятий  тодішнім керівництвом нашої країни, згодом  кількість таких частин значно зменшилася, а територія та приміщення були передані або в інші відомства, або перейшли у приватну власність. Разом із цим, керівник міста запевнив представників Генерального штабу, що за умови формування батальйонно–тактичної групи аеромобільних військ міська влада в силу можливого сприятиме тому, щоб у військовослужбовців були належні умови для несення служби. 

Система Orphus Поделиться на fb